Ile czasu można zaoszczędzić dzięki sodowaniu?

Technologia czyszczenia sodą zdobywa sobie obecnie coraz większe zainteresowanie. Jest to metoda bezpieczna, ekologiczna, skuteczna i — co równie ważne — przebiega bardzo sprawnie. Sodowanie jest nawet trzy razy szybsze niż czyszczenie powierzchni np. z zastosowaniem ciężkich materiałów ściernych. Przekonaj się, ile czasu można zaoszczędzić, decydując się na usługi z zakresu sodowania.

 

Sodowanie — szybko i bezpiecznie

Czyszczenie powierzchni metodą sodowania pod wieloma względami gwarantuje znacznie lepsze rezultaty niż np. popularne piaskowanie. Chociaż wiele osób obawia się, że usługi z tego zakresu są drogie, czasochłonne i niezwykle wymagające, w praktyce żadna z tych opinii nie jest zgodna z prawdą. Sodowanie nie jest drogie, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że tą samą maszyną wypiaskujemy i wyszkiełkujemy, nie zajmuje też zbyt wiele czasu. Co więcej, często prace przebiegają zdecydowanie sprawniej niż przy zastosowaniu piaskarki.

Sodowanie wykonywane jest szybko, a oszczędność czasu wpływa też na niższe koszty usług. Przykładowo, cały samochód można oczyścić w ok. 5-7 godzin. Na łódź o wymiarach 8 metrów trzeba przeznaczyć ok. 2 dni. Przy czyszczeniu elewacji jedna ściana domu zajmuje średnio 1 dzień. To zdecydowanie krócej niż miałoby to miejsce przy użyciu ciężkich materiałów ściernych.

Warto też uwzględnić kilka innych korzyści. Przede wszystkim nasza firma świadczy usługi mobilnie, więc bez względu na to, co wymaga czyszczenia — zawsze możesz liczyć na przyjazd fachowców, którzy przywożą ze sobą cały sprzęt i czyściwo. Zatem znów oszczędzasz czas.

Zobacz również: Od czego zależy efektywność sodowania?

Dodatkowo soda działa niezwykle skutecznie i sprawnie. W żadnym przypadku nie jest słabsza od piasku, a wręcz pod wieloma względami ma nad nim przewagę. Przede wszystkim soda nie uszkadza powierzchni. Jest to metoda całkowicie bezpieczna nawet w przypadku delikatnych elementów. Oprócz tego soda jest całkowicie obojętna dla środowiska naturalnego — rozpuszcza się w wodzie, więc podlega szybkiej i łatwej utylizacji.

Jesteś zainteresowany usługami sodowania? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

technologia czyszczenia ścian

Technologia


Wysoka prędkość wyrzutu strumienia jaką zapewnia technologia SodaBlast Systems powoduje, iż czyściwo ma większą moc uderzenia w powierzchnię...

 

usuwanie przebarwień na drewnie

Oferta


Sodowanie - usuwamy graffity, czyścimy kostkę, elewację, stal nierdzewną oraz 1000 innych rzeczy...

 

czyszczenie lakieru samochodowego

Realizacje


Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji

 

 

sprzęt czyszczący ściany

Sprzęt


Maszyny SodaBlaster™ posiadają bardzo szerokie spektrum zastosowania w gospodarce. Można nimi pracować w różnych branżach...