Jak przygotować drewno do impregnacji?

Soda skutecznie usuwa zanieczyszczenia i wygładza powierzchnię drewna – drobinki sody docierają w najmniejsze zakamarki i trudno o znalezienie dokładniejszej metody czyszczenia niejednorodnej struktury drewna. Soda usuwa przebarwienia oraz resztki farb i lakierów. Po sodowaniu drewno odzyskuje swój naturalny kolor i jest przygotowane do impregnacji.

 

Na czym polega sodowanie drewna?

Soda w czasie zabiegu wyrzucana jest z prędkością trzykrotnie większą, niż ma to miejsce w przypadku piaskowania. Drobinki uderzając o drewno, skutecznie odspajają wszelkie powłoki i zabrudzenia. Co ważne, sodowanie nie powoduje defektów powierzchni. Usługa sodowania drewna w Warszawie realizowana jest metodą na sucho i na mokro. Możliwe jest czyszczenie także elementów drewnianych znajdujących się wewnątrz budynków.

Technologia SodaBlast gwarantuje wysoką skuteczność – dzięki dużej prędkości, z jaką wyrzucane jest ścierniwo, zabieg czyszczenia drewna jest mniej pracochłonny, co w praktyce oznacza niższe koszty w porównaniu do innych technik. Co ważne, dostępne jest 7 rodzajów sody o różnej ziarnistości, twardości i kształcie, a parametry ścierniwa decydują o przebiegu czyszczenia.

 

technologia czyszczenia ścian

Technologia


Wysoka prędkość wyrzutu strumienia jaką zapewnia technologia SodaBlast Systems powoduje, iż czyściwo ma większą moc uderzenia w powierzchnię...

 

usuwanie przebarwień na drewnie

Oferta


Sodowanie - usuwamy graffity, czyścimy kostkę, elewację, stal nierdzewną oraz 1000 innych rzeczy...

 

czyszczenie lakieru samochodowego

Realizacje


Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji

 

 

sprzęt czyszczący ściany

Sprzęt


Maszyny SodaBlaster™ posiadają bardzo szerokie spektrum zastosowania w gospodarce. Można nimi pracować w różnych branżach...