Sodowanie w pracach służb komunalnych

Sodowanie jest nowoczesną, bardzo skuteczną metodą czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Innowacyjna technologia oczyszczania pozwala na szybkie i bezpieczne dla nawierzchni usuwanie różnego rodzaju brudu. Dzięki tej metodzie możesz skutecznie usunąć farbę, usunąć graffiti, wyczyścić takie powierzchnie, jak aluminium, stal nierdzewna, kostka brukowa, plastik, beton, elewacje czy szkło.

 

Sodowanie w pracach służb komunalnych 

Technologia SodaBlast gwarantuje całkowicie bezpieczną pracę i komfort psychiczny pracowników oraz nie powoduje uszczerbków na zdrowiu (np. pylicy) dzięki temu, że soda oczyszczona jest wodorozpuszczalna i nie odkłada się w płucach. Jest całkowicie bezpieczna, a jej zasadowe pH wynosi 8,2. W składzie oferowanych czyściw sodowych nie ma żadnych niebezpiecznych dodatków, takich jak tlenek glinu, piasek czy opiłki aluminium. Stosując maszyny czyszczące środkami żrącymi jesteśmy narażoneni na wdychanie bardzo szkodliwych substancji, a w przypadku piaskarek – pyłu, który może spowodować pylicę płuc. System umożliwia pracę w lekkim stroju roboczym, bez konieczności noszenia ciężkich, nieoddychających strojów, tak jak podczas pracy z piaskiem. Przy sodzie wystarczy maska całotwarzowa, rękawiczki, buty robocze i kombinezon. 

SodaBlast System cechuje się też ekologicznym wykorzystaniem. Soda oczyszczona jest w całości biodegradowalna, a dzięki temu w całości przyjazna środowisku. W SodaBlast System czyściwo jest w pełni rozpuszczalne w wodzie, dlatego jest łatwe w utylizacji. Innowacyjne rozwiązanie, jakim jest czyszczenie sodą oczyszczoną, jest przyszłością firm, zapewniając bezpieczeństwo dla użytkowników i środowiska. Z tego też powodu SodaBlast System promowany jest przez Unię Europejską!

Technologia ta jest nie tylko bezpieczna dla zdrowia i środowiska, ale także pozwala zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy. Jest to spowodowane prędkością wyrzutu czyściwa, które jest trzykrotnie większe od piaskarek, co gwarantuje sprawniejsze wykonanie zleconej pracy. Zaoszczędzony czas podczas czyszczenia generuje też mniejsze koszty, ponieważ:

  • Wynajęty do wykonania pracy pracownik pracuje krócej
  • Maszyna zużywa mniej paliwa, niż w przypadku piaskarki
  • Bezawaryjna technologia pozwala zaoszczędzić na wymianie części w maszynie i ich konserwacji

 

technologia czyszczenia ścian

Technologia


Wysoka prędkość wyrzutu strumienia jaką zapewnia technologia SodaBlast Systems powoduje, iż czyściwo ma większą moc uderzenia w powierzchnię...

 

usuwanie przebarwień na drewnie

Oferta


Sodowanie - usuwamy graffity, czyścimy kostkę, elewację, stal nierdzewną oraz 1000 innych rzeczy...

 

czyszczenie lakieru samochodowego

Realizacje


Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji

 

 

sprzęt czyszczący ściany

Sprzęt


Maszyny SodaBlaster™ posiadają bardzo szerokie spektrum zastosowania w gospodarce. Można nimi pracować w różnych branżach...