Sodowanie u klienta? To możliwe!

Sodowanie to obecnie najskuteczniejsza metoda usuwania trudnych zabrudzeń z takich powierzchni jak kostka brukowa, elewacje, felgi samochodowe czy inne mniejsze elementy. Usługę profesjonalnego czyszczenia z wykorzystywaniem sody wykonuje się przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu również u klienta.

Czy sodowanie jest skuteczne?

Sodowanie uznano w USA za najskuteczniejszą metodą czyszczenia. Wykorzystuje ona fakt, że wyrzucone pod dużym ciśnieniem cząsteczki sody zderzają się z powierzchnią i wybuchają uwalniając energię – blast. Nie odbijają się od powierzchni, dzięki czemu czyszczą one zabrudzoną powierzchnię. Sodowanie w przeciwieństwie do piaskowania jest bezinwazyjne i nie powoduje uszkodzeń czyszczonej powierzchni, nawet tak delikatnej jak aluminium, drewno czy plastik. Dlatego, jeśli nie możemy sobie poradzić z trudnymi zabrudzeniami, a zastosowanie kolejnych preparatów czyszczących może uszkodzić powierzchnię warto postawić na sodowanie!

Usługa sodowania z dojazdem do klienta

To wygodna alternatywa dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się czystym otoczeniem. Klienci pracują w różnych godzinach, często są bardzo zajęci i po prostu nie mają czasu, aby dowozić elementy do czyszczenia do firm, które taką usługę mają w ofercie. Wiele elementów jak maszyny, linie przemysłowe, elementy karoserii czy silosy jest trudnych w transporcie. Wtedy warto skorzystać z usługi sodowania z dojazdem do klienta. Dlaczego? Zamawiając usługi mobilne po pierwsze oszczędzamy czas. Firma przyjeżdża we wskazane miejsce na określoną godzinę i wykonuję usługę czyszczenia na miejscu. Po drugie, sodowanie wykonuje się szybciej niż piaskowanie. Pozwala to uzyskać zadowalające efekty w krótkim czasie. Zastosowanie sody jest też bardziej ekologiczne i nie wpływa negatywnie na środowisko oraz otoczenie wokół miejsca, w którym jest wykonywane. Co więcej nie pozostawia nieczystości, co jest chyba największą zaletą sodowania.

technologia czyszczenia ścian

Technologia


Wysoka prędkość wyrzutu strumienia jaką zapewnia technologia SodaBlast Systems powoduje, iż czyściwo ma większą moc uderzenia w powierzchnię...

 

usuwanie przebarwień na drewnie

Oferta


Sodowanie - usuwamy graffity, czyścimy kostkę, elewację, stal nierdzewną oraz 1000 innych rzeczy...

 

czyszczenie lakieru samochodowego

Realizacje


Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji

 

 

sprzęt czyszczący ściany

Sprzęt


Maszyny SodaBlaster™ posiadają bardzo szerokie spektrum zastosowania w gospodarce. Można nimi pracować w różnych branżach...