Sodowanie mobilne czyli jakie?

Sodowanie z zastosowaniem techniki SodaBlast System to stosunkowo nowa metoda czyszczenia powierzchni z różnego rodzaju zabrudzeń. Głównymi jej zaletami jest jej skuteczność i bezpieczeństwo. Za sprawą sodowania jesteśmy w stanie usunąć nawet mocne i trwałe zabrudzenia w sposób całkowicie nieinwazyjny, pozostawiając powierzchnię gładką, bez żadnych odkształceń czy zarysowań. Co więcej, sodowanie mobilne pozwala na zrealizowanie prac w dowolnym miejscu. Co to oznacza dla klientów? Wystarczy zamówić usługę sodowania, a doświadczona ekipa przyjedzie na wyznaczone przez ciebie miejsce. W ten sposób dodatkowo oszczędzasz swój czas i energię. Jakie jeszcze zalety zapewnia sodowanie mobilne?

Dlaczego warto skorzystać z sodowania mobilnego?

Sodowanie mobilne to usługa dedykowana praktycznie każdemu klientowi, bez względu na to, czy czyszczenia wymagają elewacje, felgi samochodu, czy też inne mniejsze elementy.

Takie rozwiązanie to szereg niewątpliwych zalet przede wszystkim dla klientów. Dlaczego? Zamawiając usługi mobilne, my przyjeżdżamy do ciebie, a więc oszczędzasz swój czas. Prace związane z sodowaniem przebiegają bardzo szybko. W porównaniu z piaskowaniem usługę można wykonać nawet 3 razy szybciej. Przykładowo, cały samochód można oczyścić w ciągu 5-7 godzin, czyszczenie łodzi trwa ok. 2 dni, a dokładne usunięcie zabrudzeń ze ściany domu zwykle wymaga 1 dnia. Warto przy tym pamiętać, że mimo szybkiej realizacji, rezultaty będą w pełni zadowalające. Soda jest równie efektywna jak piasek, a dodatkowo nie ma ryzyko uszkodzenia powierzchni.

Nie trzeba obawiać się, że po usłudze mobilnego sodowania będziesz musiał sprzątać. Nowa technologia pozwala na wykorzystanie znacznie mniejszej ilości czyściwa, niż w przypadku tradycyjnych piaskarek, dlatego też ilość powstających nieczystości jest dość niewielka. Dodatkowo czyściwo jest całkowicie ekologiczne, więc wszelkie pozostałości nie wywierają negatywnego wpływu na środowisko.

Najważniejsze są jednak efekty, jakich możesz spodziewać się po sodowaniu mobilnym. Za sprawą wysokiej skuteczności tej metody jesteśmy w stanie sprawnie usunąć nawet trudne zabrudzenia na różnych rodzajach powierzchni, takich jak np. beton, kostka, elewacja, szkło, stal nierdzewna i wiele innych materiałów.

technologia czyszczenia ścian

Technologia


Wysoka prędkość wyrzutu strumienia jaką zapewnia technologia SodaBlast Systems powoduje, iż czyściwo ma większą moc uderzenia w powierzchnię...

 

usuwanie przebarwień na drewnie

Oferta


Sodowanie - usuwamy graffity, czyścimy kostkę, elewację, stal nierdzewną oraz 1000 innych rzeczy...

 

czyszczenie lakieru samochodowego

Realizacje


Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji

 

 

sprzęt czyszczący ściany

Sprzęt


Maszyny SodaBlaster™ posiadają bardzo szerokie spektrum zastosowania w gospodarce. Można nimi pracować w różnych branżach...